001 477 79 01
Brandstoffilter
| Eigenschappen | |
|---|---|
| Behuizingsmateriaal | kunstof |
| buitendiameter | 36 mm |
| diameter buis | 8 mm |
| filter type | leidingfilter |
| lengte | 103 mm |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Ford | 5 008 879 |
| Mercedes-Benz | 001 477 79 01 | 001 477 63 01 | 001 477 64 01 | 001 477 66 01 |
| Leverancier | Febi |
|---|