001 980 80 64
Gasdrukveer
| Eigenschappen | |
|---|---|
| Behuizingslengte | 194 mm |
| diameter behuizing | 29 mm |
| Diameter van de bevestigingspunten | 15 mm |
| lengte | 325 mm |
| slaglengte | 94 mm |
| uitwerpkracht | 1400 N |
| Zuigerstangdiameter | 10 mm |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Mercedes-Benz | 001 980 80 64 |
| Leverancier | Febi |
|---|