001 159 46 01
Gloeibougie
| Eigenschappen | |
|---|---|
| buitendraad | M8 x 1 |
| Gloeibougie uitvoering | voor nagloeien geschikt |
| inbouwdiepte | 26,6 mm |
| lengte | 148 mm |
| sleutelwijdte (metrisch) | 8 mm |
| spanning | 11,5 V |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Mercedes-Benz | 001 159 46 01 |
| Mitsubishi | MN960296 | MN960270 |
| Smart | 001 159 46 01 |
| Leverancier | Febi |
|---|