001 159 48 01
Gloeibougie
| Eigenschappen | |
|---|---|
| buitendraad | M10 x 1 |
| Gloeibougie uitvoering | voor nagloeien geschikt |
| inbouwdiepte | 27 mm |
| lengte | 130,5 mm |
| sleutelwijdte (metrisch) | 10 mm |
| spanning | 11 V |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Chrysler | 05080047AB | 05080047AA | 05117592AA |
| Dodge | 05080047AB | 05080047AA | 05117592AA |
| Jeep | 05080047AB | 05080047AA | 05117592AA |
| Mercedes-Benz | 001 159 48 01 | 001 159 28 01 | 001 159 49 01 | 001 159 28 01 64 | 001 159 37 01 | 001 159 38 01 | 001 159 42 01 | 001 159 49 01 64 |
| Leverancier | Febi |
|---|