001 159 68 01
Gloeibougie
| Eigenschappen | |
|---|---|
| buitendraad | M10 x 1 |
| buitendraad | M4 |
| Gloeibougie uitvoering | Stalen uitvoering |
| inbouwdiepte | 27 mm |
| lengte | 131 mm |
| sleutelwijdte (metrisch) | 10 mm |
| spanning | 7 V |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Mercedes-Benz | 001 159 68 01 | 001 159 56 01 |
| Leverancier | Febi |
|---|