001 159 80 01
Gloeibougie
| Eigenschappen | |
|---|---|
| aanvullende artikelen | zonder druksensor |
| buitendraad | M10 x 1 |
| Gloeibougie uitvoering | Stalen uitvoering |
| lengte | 158 mm |
| sleutelwijdte (metrisch) | 8 mm |
| spanning | 7 V |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Freightliner (LCV) | 001 159 80 01 | 001 159 73 01 |
| Mercedes-Benz | 001 159 80 01 | 001 159 73 01 |
| Leverancier | Febi |
|---|