1EA 819 669
interieurluchtfilter
| Eigenschappen | |
|---|---|
| breedte | 174 mm |
| filter type | filter binnenlucht |
| filter type | filter insert |
| hoogte | 30 mm |
| lengte | 359 mm |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Audi | 1EA 819 669 |
| Audi-FAW | L1ED819653 |
| CUPRA | 1EA 819 669 |
| Ford | 2 823 904 | VWR2KJ-19N619-AA |
| Seat | 1EA 819 669 |
| Škoda | 1EA 819 669 |
| Volkswagen (VW) | 1EA 819 669 |
| Volkswagen (VW)-SVW | 1ED 819 653 |
| Leverancier | ZKW |
|---|