001 990 11 17
Olie-Aftapplug
| Eigenschappen | |
|---|---|
| aangrijpingspunt voor schroeven en moeren | binnenzeskant |
| buitendiameter | 11,2 mm |
| buitendraad | M8 x 1 |
| kwaliteitsgraad | 8.8 |
| lengte | 9,5 mm |
| lengte onder kop | 7,5 mm |
| materiaal | staal |
| schroefdaadlengte | 4 mm |
| sleutelwijdte (metrisch) | 4 mm |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Mercedes-Benz | 001 990 11 17 |
| Leverancier | Febi |
|---|