001 545 01 09
Remlichtschakelaar
| Eigenschappen | |
|---|---|
| aantal aansluitingen | 4 |
| bedrijfs type | elektrisch |
| Behuizingskleur | zwart |
| breedte | 28 mm |
| hoogte of dikte | 25 mm |
| lengte | 78 mm |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Mercedes-Benz | 001 545 01 09 | 000 545 77 09 | 000 545 86 09 | 000 545 99 09 |
| Leverancier | Febi |
|---|