0007333V001000 S2
Remschoenset
| Eigenschappen | |
|---|---|
| aanvullende artikelen | met toebehoren |
| aanvullende artikelen | met wielremcylinder |
| binnendiameter remtrommel | 200 mm |
| breedte | 32 mm |
| buitendiameter | 202,52 mm |
| dikte van remvoering (incl. voeringsplaat) | 6,5 mm |
| Keurteken | ECE R90 Approved |
| Monteerwijze | ingebouwd |
| Spatbordbuitendiameter | 22 mm |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Smart | 0007333V001000 S2 | 0015283V001000 S1 |
| Leverancier | Febi |
|---|