001 811 04 33
Spiegelglas
| Eigenschappen | |
|---|---|
| bedrijfs type | elektrisch |
| breedte | 142 mm |
| hoogte of dikte | 6 mm |
| lengte | 238 mm |
| links gestuurd / rechts gestuurd | voor links- en rechts stuur |
| spanning | 12 V |
| spanning | 24 V |
| Spiegeluitvoering | verwarmbaar |
| Welvingsstraal | 1800 mm |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Mercedes-Benz | 001 811 04 33 |
| Volkswagen (VW) | 2D0 857 522 A |
| Leverancier | Febi |
|---|