001 330 07 35
Spoorstangeindstuk
| Eigenschappen | |
|---|---|
| buitendraad | M14 x 1,5 |
| buitendraad | M24 x 1,5 |
| conusafmeting | 18 mm |
| diameter buis | 24 mm |
| lengte | 160 mm |
| schroefdraad type | rechtse schroefdraad |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Mercedes-Benz | 001 330 07 35 | 000 330 27 35 |
| Leverancier | Febi |
|---|