001 330 62 35
Spoorstangeindstuk
| Eigenschappen | |
|---|---|
| buitendiameter | 15 mm |
| buitendiameter | 40 mm |
| buitendraad | M12 x 1,5 |
| buitendraad | M16 x 1,5 |
| hoogte of dikte | 70,5 mm |
| kleur | grijs |
| lengte | 210 mm |
| materiaal | staal |
| schroefdaadlengte | 19 mm |
| schroefdaadlengte | 70 mm |
| schroefdraad type | rechtse schroefdraad |
| sleutelwijdte (metrisch) | 19 mm |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Mercedes-Benz | 001 330 62 35 |
| Leverancier | Febi |
|---|