001 980 63 02
Wiellager
| Eigenschappen | |
|---|---|
| binnendiameter | 41 mm |
| breedte | 19,5 mm |
| buitendiameter | 73,5 mm |
| lagertype (rollager) | conisch rollager |
| Geschikt ter vervanging van | Referenties |
|---|---|
| Dodge | 05103779AA |
| Mercedes-Benz | 001 980 63 02 | 001 980 62 02 | 001 980 72 02 | 007 981 13 05 |
| Volkswagen (VW) | 2D0 498 625 SK1 |
| Leverancier | Febi |
|---|